Фротирка

Zodiac

269.00 ден

Clear

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 430 г/м2
Димензии: 50 x 90

Достапни се сите хороскопски знаци

Изберете опција златен или сребрен вез

Детали

големина

бик, близнаци, вага, водолија, девица, јарец, лав, овен, рак, риби, стрелец, шкорпија

боја

Златен вез, Сребрен вез

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Zodiac”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *