Фротирка

Бањарки

Женски комплет

2,121.00 ден

Clear

Комплетот вклучува 3 производи:

Една бањарка Linda во розе боја.

Еден пешкир Sara 50 x 90 cm во Розе 1009 боја.

Една Стапалка за бања 50 x 70cm во  Лила 409 боја.

Сите производи се изработени од 100% памучен фротир!

Детали

големина

L, M, S, XL, XXL

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Женски комплет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *