Фротирка

Xmas

111.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Супер уникатни новогодишно божиќни крпи кои дополнително ќе ја зголемат празничната магија и атмосфера во вашите домови.

Достапни се во различни бои па слободно може да комбинитате и изберете кои би ви одговарале повеќе

?

Среќно декорирање!

 

Детали

боја

Бела крпа со вез гранче, Бела крпа со вез лижавче, Зелена крпа со вез златен елен, Зелена крпа со вез златна снегулка, Црвена крпа со вез сребрен елен, Црвена крпа со вез сребрена снегулка

големина

30×50

Тежина

440 г/м2

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Xmas”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *