Фротирка

Vanesa

172.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 50 x 90

 

Достапни бои

Кафеава

Крем

Лила

Сина

Детали

Димензии 50 × 90 cm
боја

Кафеава 1010, Крем 175, Лила 16-3310, Сина 18-3921

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Vanesa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *