Фротирка

Valeron

1,879.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Опис

Модерна и квалитетна бањарка, препознаена и користена во многу земји низ Европа.

Карактеристики

Тип: бањарка

Достапни бои

Тегет

Зелена

Кафеава

 

Детали

боја

Зелена-код:16-6116, Кафеава-код:18-1017, Тегет-код:503

големина

M-L, XL-XXL

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Valeron”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *