Фротирка

Uni

419.00 ден579.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Повеќенаменско пончо за деца изработено од квалитетен памук, достапно во 2 две големини и три различни бои: циклама, сина и жолта.

За деца од 1-4 год:
димензии: 50x50cm – затворено
тежина: 400g/m2

За деца од 4-8 год:
димензии: 70x70cm – затворено
тежина: 400g/m2

Детали

големина

1-4 години, 5-8 години

боја

Жолта, Сина, Циклама

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Uni”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *