Фротирка

Uni-Azure

349.00 ден

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 340 г/м2
Димензии: 65 x 130

Детали

Димензии 65 × 130 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Uni-Azure”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *