Фротирка

Tesa

192.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 50x 90

 

Достапни бои

Бордо 19-2021

Жолта-код: 14-0951

Зелена 63

Црвена 18-1549

 

 

 

 

 

Детали

боја

Бордо 19-2021, Жолта-код:14-0951, Зелена 63, Црвена 18-1549

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Tesa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *