Фротирка

Taylor

435.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 435 г/м2
Димензии: 70 x 170

Детали

боја

Жолта, Зелена

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Taylor”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *