Фротирка

Talis

112.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 40 x 70

 

Достапни бои

Тегет 19-3938
Бордо 505
Лила 16-3911
Крем 13-1008
Плава 13-4308

 

Детали

Димензии 40 × 70 cm
боја

Бордо 505, Крем 13-1008, Лила 107/Е, Плава 13-4308, Тегет-код:19-3938

големина

40×70

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Talis”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *