Фротирка

Крпи за плажа

Sunglasses

452.00 ден

54 in stock

Категорија

Карактеристики

Тип: Плажна крпа
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 70 x 150

Детали

Димензии 70 × 150 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Sunglasses”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *