Фротирка

Stefani

216.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Опис

Квалитетна крпа, изработена од 100% памук.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 500 г/м2
Димензии: 50 х 90

 

Достапни бои

Бела

Крем

Виолетова

Зелена

Детали

Тежина 0.5 kg
Димензии 50 × 90 cm
боја

Бела-код:400, Зелена-код:16-5121, Крем-код:175, Лила-код:16-3310

големина

50×90

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Stefani”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *