Фротирка

Бањарки

Stars/Hearts/Sun

926.00 ден

Clear

Карактеристики

Тип: бањарка
Тежина: 380гр/м2

 

 

Детали

Тежина N/A
Димензии 380 cm
боја

Жолта, Розе, Сина

големина

12 години, 4 години, 8 години

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Stars/Hearts/Sun”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *