Фротирка

Snow

217.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 450 г/м2
Димензии: 50 x 90

 

Достапни бои

Розе

Зелена

Плава

 

Детали

Тежина N/A
Димензии N/A
боја

Зелена-код:99r, Плава-код:1011, Розе-код:0073B

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Snow”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *