Фротирка

Smaragd

77.00 ден463.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија Tags , ,

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 500 г/м2
Димензии:
30×50
50×90
70×130

 

Достапни бои

Кафеава 1010
Бела  400
Лила  17-3808
Зелена 15-4717
Сива 34/vak

Детали

боја

бела 400, Зелена 15-4717, Кафеава 1010, Лила 17-3808, Сива 34/vak

големина

30×50, 50×90, 70×130

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Smaragd”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *