Фротирка

Simon

1,280.00 ден1,606.00 ден

Одличен производ. Во неколку бои и деимензии.

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип:Прекривка
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 150 x 200 и 200 x 200

Крем

Сива

Лила

Детали

Тежина N/A
Димензии N/A
боја

Крем-код:11-0103, Лила-код:16-1708, Сива-код:153

големина

Дупла, Единечна

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Simon”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *