Фротирка

Sierra

351.00 ден732.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 380 г/м2
Димензии: 65 х 140, 100×180

Достапни бои

Жолта

Зелена

Протокалова

Розе

Тиркизна

Детали

Тежина N/A
Димензии N/A
боја

Жолта-код:404, Зелена-код:422, Портокалова – код:408, Розе, Тиркизна

големина

100×180, 65×140

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Sierra”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *