Фротирка

Sharlot Set

1,144.00 ден

Нема на залиха

Категорија

Сетот вклучува 4 производи:

Двa пешкири Sharlot 70×130 во Бордо 19-2024 и Светло розе 1009 боја.

Два пешкири Sharlot 50×90 во Бордо 19-2024 и Светло розе 1009 боја.

Сите производи се изработени од 100% памучен фротир!

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Sharlot Set”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *