Фротирка

Sharlin

192.00 ден388.00 ден

Феноменална крпа во две димензии, па може да си комплетирате, голема и мала.

Clear
СКУ N/A Категорија Tags , ,

Меѓу многуте шарени и разнолични модели на крпи, нашата SHARLIN плени со својата едноставност, квалитет и впечатлив дезен.

Опис

Квалитетна крпа, изработена од 100% памук.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 90 х 50 и 130 х 70

 

Достапни бои

Бела

Бордо

Крем

Детали

Димензии N/A
големина

50×90, 70×130

боја

Бела-код:400, Бордо-код:505, Крем-код:175

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Sharlin”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...