Фротирка

Детски производи

Set baby Shower

855.00 ден

Clear

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!
Комплет сетот за бебиња, за повојница, за BabyShower, за роденден или за изненадување!
Сетот содржи:
– 2 крпи (лижавче), димензии 30x50cm 380gr/m2 плиш
– 2 големи лигавчиња 30x23cm, 380gr/m2 , едниот извезен
– 2 помали лигавчиња 20x23cm, 380gr/m2
– 1 крпа за бањање 22x34cm, 380gr/m2
– 1 крпа со капа 100x100cm, 380 gr/m2
** Ограничени количини!
Вкупно 8 производи за 855 денари!!! ?‍?‍?‍?

Ги имаме само предложените бои!

Детали

боја

Плава, Розе

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Set baby Shower”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *