Фротирка

Selita

228.00 ден460.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Тип: крпа
Тежина:470г/м2
Димензии: 50×90, 70×130

Детали

боја

Жолта 404, Зелена 88, Кафеава 19, Сина 502, Црвена 504

големина

50×90, 70×130

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Selita”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *