Фротирка

Sara

192.00 ден388.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 50 x 90 и 70 x 130

Достапни бои

Зелена

Крем

Бела

Розе

Плава

 

Детали

Тежина N/A
Димензии N/A
боја

бела 400, Зелена-код:99r, Крем 175, Плава 4083R, Розе 1009

големина

50×90, 70×130

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Sara”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *