Фротирка

Safari

490.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 500 г/м2
Димензии:  70 x 130

Достапни бои

 

Детали

Тежина 0.5 kg
Димензии 70 × 130 cm
боја

Жирафа, Зебра

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Safari”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *