Фротирка

Robert

1,943.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Бањарката РОБЕРТ е квалитетна машка бањарка изработена од мек, памучен фротир со шарен, christmas дезен.

Детали

боја

Christmas

големина

L, M, S, XL, XXL

Тежина

440 г/м2

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Robert”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *