Фротирка

Ring

128.00 ден370.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 40×70, 70×130

Достапни бои

Крем 175

Детали

Димензии N/A
големина

40×70, 70×130

боја

Крем 175

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Ring”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *