Фротирка

Prima 2

801.00 ден1,087.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: прекривка
Тежина: 315 г/м2
Димензии: 140х190 и 190×190

Достапни бои

Бисерно бела

Сина

Златно жолта

Розе

Зелена

 

Детали

боја

Бисерно бела 11-0601, Зелена-код:13-0324, Златно жолта 13-0945, Розе 15-1821, Сина 17-4030

големина

Дупла, Единечна

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Prima 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...