Фротирка

Prima

801.00 ден1,087.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: прекривка
Тежина: 315 г/м2
Димензии: 140х190 и 190×190

Достапни бои

Бела

Крем

Сина

Кајсија

 

Детали

Тежина N/A
Димензии N/A
големина

Дупла, Единечна

боја

Бела-код:400, Кајсија-код:13-1318, Крем-код:175, Сина-код:18-3921

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Prima”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *