Фротирка

Poncho

493.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Димензии:50×50

 

Достапни бои

Жолта

Сина

 

Детали

Димензии 50 × 50 cm
боја

Жолта, Сина

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Poncho”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *