Фротирка

Кујнски крпи

Pinot kitchen

67.00 ден

Clear
СКУ N/A Categories ,

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 240г/м2
Димензии: 45×65

Достапни бои

Достапни бои:

Кафеава 19
Бордо 505
Портокалова 408
Зелена 88
Жолта 4о4
Сина 502
Црвена 504

Детали

боја

Бордо 505, Жолта 404, Зелена 88, Кафеава 19, Портокалова 408, Сина 502, Црвена 504

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Pinot kitchen”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *