Фротирка

Крпи за плажа

Pinacolada

326.00 ден

Нема на залиха

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 65 x 130

Детали

Тежина 0.42 kg
Димензии 65 × 130 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Pinacolada”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *