Фротирка

Palma

372.00 ден

51 in stock

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 380 г/м2
Димензии: 65 x 140

 

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Palma”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *