Фротирка

Oslo

199.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Кога крајниот производ блика од живост и измамува насмевки – знаеме дека памукот сме го преточиле во уметност ?

? модел: OSLO
? димензии: 50×90цм, 440gr/m2
? цена: 199мкд

 

Достапни бои

Жолта

Сина

Темно сива

Лила

Детали

Димензии 50 × 90 cm
боја

Жолта 14-0955, Лила 95, Сина 18-3921, Темно Сива 415/М

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Oslo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *