Фротирка

Olimpia

420.00 ден

Нема на залиха

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 65 x 150

 

Детали

Тежина 0.40 kg
Димензии 150 × 65 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Olimpia”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *