Фротирка

Monaco

339.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 380 г/м2
Димензии: 65x150cm

Достапни бои

Црвена

Тегет

Детали

Тежина N/A
Димензии N/A
боја

Тегет, Црвена

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Monaco”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *