Фротирка

Mili

156.00 ден386.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 460 г/м2
Димензии: 45 x 70 и 65 x 120

 

Ги имаме во две димензии: голема и мала

 

Детали

Тежина N/A
Димензии N/A
големина

Голема, Мала

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Mili”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *