Фротирка

Крпи за плажа

Medison Rapsody

292.00 ден

Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 380 г/м2
Димензии: 65×130

Достапни бои

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Medison Rapsody”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *