Фротирка

Marisa

115.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 430 г/м2
Димензии: 40 x 70

 

Достапни бои

Зелена 16-4719

Бела 400

 

 

Детали

боја

бела 400, Зелена 16-4719

големина

40×70

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Marisa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *