Фротирка

Крпи за плажа

Maliby Pink

292.00 ден

Нема на залиха

Категорија

Тип: Плажна крпа
Тежина: 340 г/м2
Димензии: 65 x 130

 

Розе

Нане

 

 

Детали

боја

Нане, Розе

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Maliby Pink”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *