Фротирка

Maxi

257.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 300 г/м2
Димензии: 65 х 150

Достапни бои

Зелена

Розе

Сина

 

Детали

боја

Зелена, Розе, Сина

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Maxi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *