Фротирка

Magi

219.00 ден444.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 480 г/м2
Димензии: 50×90 и 70×130

Достапни бои

Крем

Кајсија

Лила

Сива

Сина

 

Детали

Тежина N/A
Димензии N/A
боја

Кафеава-код:1010, Крем-код:175, Розе-код:406, Сина-код:13-4411, Темно Сива-код:415/M

големина

50×90, 70×130

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Magi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *