Фротирка

Luna

212.00 ден

1 in stock

Опис

Квалитетна крпа, изработена од 100% памук. Тежина 500 г./м2. Димензии 50 х 90 см.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 50 х 90

Достапни бои

Месечина

Детали

Димензии 50 × 90 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Luna”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *