Фротирка

Кујнски крпи

Love+Tea+Hug

199.00 ден

Нема на залиха

Категорија

За сите вас на кои кујната ви е омиленото катче во домот – освежете ја со нов комплет кујнски крпи

▪️димензии: 50х60цм, 182гр/м2
▪️комплет од три крпи

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Love+Tea+Hug”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *