Фротирка

Детски производи

Lollipop

140.00 ден

Clear

– 2 крпи (лижавче), димензии 30x50cm 380gr/m2 плиш

 

 

Детали

боја

Зелена, Портокалова, Сина, Циклама

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Lollipop”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *