Фротирка

Lipsi

441.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 450 г/м2
Димензии: 70 x 130

 

Достапни бои

Сина

Кафена

Виолетова

Детали

Димензии 70 × 130 cm
боја

Кафеава 16-0906, Лила 17-3808, Сина 17-4320

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Lipsi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *