Фротирка

Linda

1,943.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Бањарката ЛИНДА е квалитетна унисекс бањарка изработена од мек, 100% памучен фротир.

Детали

боја

Бела, Голден Род, Кафеава, Розе, Сива, Сина

големина

L, M, S, XL, XXL

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Linda”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *