Фротирка

Детски производи

Фишек Лигавчиња

200.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

– 2 големи лигавчиња 30x23cm, 380gr/m2 , едниот извезен
– 2 помали лигавчиња 20x23cm, 380gr/m2

Детали

боја

Розе, Сина

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Фишек Лигавчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...