Фротирка

Кујнски крпи

Let’s bake, love & cup of tea

199.00 ден

димензии: 50х60цм, 182гр/м2
▪️комплет од три крпи

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Let’s bake, love & cup of tea”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *