Фротирка

Leona

1,159.00 ден1,545.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: прекривки
Тежина: 380 г/м2
Димензии: 150 x 200 и 200 x 200

Достапни бои

Голден Род
Петролеј 19-4033

Детали

Димензии N/A
големина

Дупла, Единечна

боја

Жолта 14-0955, Зелена 16-5121, Крем 175, Лила 17-3808, Петролеj-код:19-4033, Плава 411

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Leona”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *