Фротирка

Kristi 2

125.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 40 x 70

 

Достапни бои

Бела

Капучино

Светло сива

Темно сива

Крем

 

Детали

Тежина 0.44 kg
Димензии 40 × 70 cm
боја

Бела-код:400, Капучино-код:13-1008, Крем-код:175, Сива-код:16-3801, Темно сива-код:92/T

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Kristi 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *