Фротирка

Бањарки

Комплет за девојче

1,710.00 ден

Clear

Комплетот вклучува 5 производи:

Една бањарка Hearts во розе боја.

Една прекривка Kleo 150 × 90 cm во Жолта 11R боја.

Еден пешкир Теdi 30 x 50 cm во розе боја.

Еден пешкир Doli 30 x 50 cm во жолта боја.

Еден пешкир Noli 30 x 50 cm во розе боја.

Сите производи се изработени од 100% памучен фротир!

Детали

големина

12 години, 4 години, 8 години

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Комплет за девојче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *